Наверх

Оптова торгівля текстилем від виробника

Переглянути каталог
Скидка
Ranforce
Ranforce R-711B + R-711A
Арт. R-711B + R-711A
5550 грн
5373 грн
$218
Скидка
Бязь "Gold Lux"
Бязь "Gold Lux" Glux-4091A + Glux-4091B
Арт. Glux-4091A + Glux-4091B
4233 грн
4034 грн
$164
Скидка
Ranforce
Ranforce R-Y3D707B + R-Y3D707A
Арт. R-Y3D707B + R-Y3D707A
6082 грн
5572 грн
$227
Ми пропонуємо вам
ексклюзивний асортимент, а також можливість друкувати ваші дизайни під замовлення
Програму лояльності постійним покупцям: більше замовлень - більше знижок!
Індивідуальний підхід до кожного покупця
Високоякісні тканини збережуть свій зовнішній вигляд на довгі роки
Різні по щільності, складу та змісту види тканин
Бязь G-4095(A+B)
Бязь G-4095(A+B) G-4095A + G-4095B
Арт. G-4095A + G-4095B
3975 грн
$162
Сатин
Сатин S-75-9B + S-75-9A
Арт. S-75-9B + S-75-9A
6241 грн
$254
Ranforce
Ranforce R-68-3A + R-68-3B
Арт. R-68-3A + R-68-3B
5712 грн
$232
Пошив постільної білизни

Також ви можете заказати індивідуальний пошив постільної білизни по ваших розмірах, і навіть виготовити упаковку і поліграфію з вашими реквізитами і логотипом! Почніть продавати постільну білизну під власним брендом.

Отримати пропозицію
Наші покупці про нас
ТОВ «Билана»
www.bilana.com.ua
Компанія «Білана» працює на ринку з 2009 року. Сьогодні, це: - сучасне високотехнологічне виробництво; - менеджмент, орієнтований на інновації і розвиток; - широкий асортимент виробів, що випускаються; - висока якість виробів, обеспечивающееся системою вхідного контролю сировини і матеріалів і обов'язковим контролем якості кожного виробу. Важливу роль у виготовленні якісної продукції відіграє сировинна база. Тому для виготовлення продукції ТМ Білана використовується тільки добірна альпійська і новозеландська овеча шерсть, високоякісні імпортні тканини і матеріали, які постачає Barbatextile. З компанією Barbatextile працюємо з 2013 року. Компанія Barbatextile надійний партнер. Відрізняється від своїх конкурентів оперативністю і якісним менеджментом, а також сучасною логістикою. Дякуємо: за швидкість обробки і відвантаження наших замовлень...
Детальніше
Питкевич С. О.
ТОВ «Домікус» м. Київ
Ми довіряємо професіоналам Barbatextile! У сучасному online-світі розвиток інтернет-проектів є одним з найбільш пріоритетних напрямків в області продажів і просування товарів і послуг. Сайт Barbatextile активно розвивається і просувається, що призвело до значного збільшення загального числа продажів нашої копанії ТОВ «Домикус» на 35% в цілому і є досить перспективним та пріоритетним напрямком розвитку нашої компанії. Команда Barbatextile регулярно надає допомогу, використовуючи нестандартні та ефективні рішення, як в просуванні сегментів широко відомих, популярних товарів, так і в розкручуванні унікальних ексклюзивних позицій. Серед одеських інтернет-магазинів з продажу тканин сайт вже по праву входить в 10-ку найбільш популярних і відвідуваних ресурсів. Ми висловлюємо подяку. Директор ТОВ «Домикус»
Детальніше
ПП Чайка
м. Львів
Пошук тканин для постільної білизни особисто у мене не зайняв багато часу, зайшовши на сайт фірми "Барбатекстиль" відразу зрозуміла, що це саме те що мені потрібно : великий асортимент тканин та дуже приємні ціни. Відразу задзвонила, потрапила на господаря фірми- Олександра Дрогозюка і зрозуміла що розмовляю з фахівцем своєї справи. Доступно та стисло розтлумачив усе що мене цікавило щодо виробника, якості тканин та доставки у Львів. Приємно вражена наскільки злагоджено та професійно працює уся команда, я завжди проінформована щодо нових поставок, акцій,знижок. Хлопці добросовісно виконують свою роботу, за вісім років співпраці немаю жодних зауважень. Щиро вдячна менеджеру Олександру Олейнику, завдяки йому у мене гарний асортимент, швидка доставка та чіткий облік. ДЯКУЮ за те що ВИ є, завдяки Вашій компанії я впевнено почуваюсь на ринку текстильної продукції.
Детальніше
Вам буде корисно дізнатися
Всі публікації
14/02/2018
Як розрахувати витрати тканини?

Це перше питання, яке виникає у новачків - страх помилитися при виборі, пригадати по грошах, зіпсувати річ досить великий, а іноді навіть вбиває все бажання шити.  Але якщо озброїтися необхідною інформацією і в спокійній обстановці зробити розрахунки, то виявиться, що не так все і складно.

Детальніше