Наверх
Знижка
Сатин
Сатин S-45-6B + S-45-6A
Арт. S-45-6B + S-45-6A
7027 грн
6417 грн
$236
Знижка
Сатин
Сатин S-49-5A + S-49-5B
Арт. S-49-5A + S-49-5B
7027 грн
6797 грн
$250
Новинка
Знижка
Пляжное покрывало
Пляжное покрывало O-beach
Арт. O-beach
296 грн
218 грн
$8
Ми пропонуємо вам
ексклюзивний асортимент, а також можливість друкувати ваші дизайни під замовлення
Програму лояльності постійним покупцям: більше замовлень - більше знижок!
Індивідуальний підхід до кожного покупця
Високоякісні тканини збережуть свій зовнішній вигляд на довгі роки
Різні по щільності, складу та змісту види тканин
Жаккард
Жаккард A-024B + A-024A
Арт. A-024B + A-024A
9448 грн
$347
Жаккард
Жаккард TTH-013B + TTH-013A
Арт. TTH-013B + TTH-013A
9448 грн
$347
Бязь"Gold Lux"
Бязь"Gold Lux" GLux-4224B + GLux-4224A
Арт. GLux-4224B + GLux-4224A
4409 грн
$162
Пошив постільної білизни

Також ви можете заказати індивідуальний пошив постільної білизни по ваших розмірах, і навіть виготовити упаковку і поліграфію з вашими реквізитами і логотипом! Почніть продавати постільну білизну під власним брендом.

Отримати пропозицію
Наші покупці про нас
ТОВ «Билана»
www.bilana.com.ua
Компанія «Білана» працює на ринку з 2009 року. Сьогодні, це: - сучасне високотехнологічне виробництво; - менеджмент, орієнтований на інновації і розвиток; - широкий асортимент виробів, що випускаються; - висока якість виробів, обеспечивающееся системою вхідного контролю сировини і матеріалів і обов'язковим контролем якості кожного виробу. Важливу роль у виготовленні якісної продукції відіграє сировинна база. Тому для виготовлення продукції ТМ Білана використовується тільки добірна альпійська і новозеландська овеча шерсть, високоякісні імпортні тканини і матеріали, які постачає Barbatextile. З компанією Barbatextile працюємо з 2013 року. Компанія Barbatextile надійний партнер. Відрізняється від своїх конкурентів оперативністю і якісним менеджментом, а також сучасною логістикою. Дякуємо: за швидкість обробки і відвантаження наших замовлень...
Детальніше
Питкевич С. О.
ТОВ «Домікус» м. Київ
Ми довіряємо професіоналам Barbatextile! У сучасному online-світі розвиток інтернет-проектів є одним з найбільш пріоритетних напрямків в області продажів і просування товарів і послуг. Сайт Barbatextile активно розвивається і просувається, що призвело до значного збільшення загального числа продажів нашої копанії ТОВ «Домикус» на 35% в цілому і є досить перспективним та пріоритетним напрямком розвитку нашої компанії. Команда Barbatextile регулярно надає допомогу, використовуючи нестандартні та ефективні рішення, як в просуванні сегментів широко відомих, популярних товарів, так і в розкручуванні унікальних ексклюзивних позицій. Серед одеських інтернет-магазинів з продажу тканин сайт вже по праву входить в 10-ку найбільш популярних і відвідуваних ресурсів. Ми висловлюємо подяку. Директор ТОВ «Домикус»
Детальніше
ПП Чайка
м. Львів
Пошук тканин для постільної білизни особисто у мене не зайняв багато часу, зайшовши на сайт фірми "Барбатекстиль" відразу зрозуміла, що це саме те що мені потрібно : великий асортимент тканин та дуже приємні ціни. Відразу задзвонила, потрапила на господаря фірми- Олександра Дрогозюка і зрозуміла що розмовляю з фахівцем своєї справи. Доступно та стисло розтлумачив усе що мене цікавило щодо виробника, якості тканин та доставки у Львів. Приємно вражена наскільки злагоджено та професійно працює уся команда, я завжди проінформована щодо нових поставок, акцій,знижок. Хлопці добросовісно виконують свою роботу, за вісім років співпраці немаю жодних зауважень. Щиро вдячна менеджеру Олександру Олейнику, завдяки йому у мене гарний асортимент, швидка доставка та чіткий облік. ДЯКУЮ за те що ВИ є, завдяки Вашій компанії я впевнено почуваюсь на ринку текстильної продукції.
Детальніше
Вам буде корисно дізнатися
Всі публікації
14/02/2018
Як розрахувати витрати тканини?

Це перше питання, яке виникає у новачків - страх помилитися при виборі, пригадати по грошах, зіпсувати річ досить великий, а іноді навіть вбиває все бажання шити.  Але якщо озброїтися необхідною інформацією і в спокійній обстановці зробити розрахунки, то виявиться, що не так все і складно.

Детальніше
Тканини оптом з Китаю, Туреччини, Пакистану. Купити постільні тканини в Києві, Одесі, Хмельницькому та Харкові.