Наверх

Найприємніші на дотик тканини

15/05/2021

У кожному будинку присутній текстиль, який простежується в кухонних, ванних приладдях, а також постільній білизні. В даному випадку важливі тактильні відчуття, які забезпечують матеріали, саме тому часто виникає питання, яка тканина найприємніша. Однозначної відповіді немає, так як легка промисловість кожен раз пропонує нові полотна, які мають подібні характеристики. Залишається лише розглянути їх більш детально.


5 кращих тканин для постільної білизни


Відомо, що сон є важливою складовою життєвого циклу кожної людини. Задовольняючи базову потребу, необхідно забезпечити комфортні умови для відпочинку. Саме тому найчастіше виникає необхідність у придбанні матеріалів для домашнього текстилю, зокрема для пошиття спальних комплектів. У рейтингу зібрані найпопулярніші тканини, які можна порівняти з характеристиками і вибрати для себе найбільш приємні до тіла:

  • Поплін. Красивий візерунковий матеріал, який виготовляється з 100% бавовни. Вироби відрізняються приємною на дотик поверхнею, практично не мнуться і добре утримують тепло, до того ж не вимагають особливого догляду. Білизна з попліну рекомендується алергікам.
  • Сатин. Бавовняна тканина, фактура якої має шовковистий блиск, вважається однією з найбільш міцних і приємні до тіла. Ліжко з сатину не перешкоджає вільній циркуляції повітря, що забезпечує повноцінне розслаблення, а також підходить для чутливих людей, схильних до алергій.
  • Бязь. Щільний бавовняний матеріал, яким притаманні високі гігієнічні властивості. Комплекти з бязі невибагливі у догляді, довговічні, забезпечують м'якість відчуттів і хорошу тепловіддачу.
  • Віскоза. Відноситься до категорії як натуральних, так і штучних тканин, виготовляється з целюлози. Відома своїми властивостями до вбирання вологи і хорошого повітрообміну. Спати на білизну з віскози — одне задоволення, оскільки вона дуже м'яка і ніжна.
  • Мікрофібра. Виготовляється з найтонших ниток поліестеру або бавовни, забезпечує ніжність відчуттів. Завдяки своїм властивостям відома як інноваційна тканина третього тисячоліття, підходить для пошиття як літніх, так і зимових комплектів.


На цьому список не закінчується, так як текстильна промисловість, що стрімко розвивається. В той же час пропонуючи безліч варіантів, перевірених часом. Постільна білизна також шиють з шовку, але так як матеріал досить витратний у виробництві і вимагає дбайливого ставлення, багато хто воліє вибирати домашній текстиль з більш доступних тканин.Новинкою на ринку можна назвати бамбукове волокно, яке є антибактеріальним, неймовірно міцним і приємним на дотик, через що стрімко завойовує увагу споживачів.

 Як досягаються приємні відчуття від тканини?


 Як відомо, кожен матеріал має конкретну фактуру, яка досягається за рахунок спеціальних технологій виробництва.  Характеристики тканини визначають її призначення і сфери застосування.  Розглядаючи полотна, які відрізняються приємною на дотик поверхнею, виникає питання, яким чином досягається ця властивість?

 Спочатку все залежить від підібраних волокон і природи їх походження.  Вони використовуються як в чистому, так і комбінованому вигляді.  Найбільшою м'якістю відрізняється натуральна сировина, що обгрунтовано його природним походженням.  Чим тонша і волокниста нитка в полотні, тим воно і м'якше, тому при виборі постільних речей з подібних матеріалів ви отримаєте приємні відчуття для тіла.

 Щоб білизна якомога довше зберігало свої первинні властивості, необхідно забезпечити йому належний догляд.  Як правило, рекомендується дотримуватися стандартні вимоги: прати за допомогою машинного прання при температурі не вище 30 градусів, не застосовуючи відбілюючих і агресивних засобів.  При цьому можна додавати до порошку пом'якшувальні кондиціонери.

 Вибирайте тканини для пошиття домашнього текстилю на нашому сайті Barbatextile.  Ви зможете самостійно переконатися в якості представлених матеріалів, отримавши тим самим розслаблення і комфорт.

Схожі статті