Наверх

Все чого ви не знали про полісатін

15/05/2021

Полісатін — одне з нових найменувань в текстильній промисловості. Основними складовими даного матеріалу є бавовна. Другий елемент — синтетичний. Подібні сполучення використовують повсюдно. Незважаючи на те, що натуральні матеріали мають особливі характеристики, їх часто об'єднують з штучними, щоб отримати нові властивості.

Що таке Полісатін?


На даний момент матерія вважається однією з новинок текстильного виробництва. Основна складова тканини — китайський сатин, а головна відмінність від інших матерій полягає в особливому переплетенні. З лицьової сторони розташовані утокові нитки. Вони скручені подвійним плетінням, яке збільшує не тільки міцність, але і надає особливі візуальні якості. За рахунок цього матерія виглядає дуже гладко і її іноді називають атласною.

Якщо ви вперше зустрічаєтеся з такою назвою, то виникають питання: що це за тканина, які її особливості? Варто розуміти, що до складу входять тільки натуральні, але і синтетичні елементи, наприклад, поліестер. Саме він наділяє більшою шовковистістю, блиском і малої ступенем сминаемости. Поліестер довгий час тримає форму, добре фарбується і практично не схильний до усадок.

Область застосування матеріалу у достатня широка. Він використовується в пошитті халатів, суконь, курток і плащів, корсетів та інших речей. Також з цієї тканини виробляють постільна білизна, оббивку для меблів і штори. Такого розмаїття вдається досягти завдяки можливості обробляти матеріал різними способами. В залежності від процентного вмісту того чи іншого компонента технологи отримують відмінні характеристики, які підходять як для пошиття легких літніх речей, так і для теплих виробів.

Найпоширеніше співвідношення у складі полісатіна: 65 відсотків бавовни та 35 — поліестеру. Чим більше того або іншого компонента, тим більше виявляються якості, характерні для кожної з тканин.

Переваги тканини


Особливість полісатіна — це висока стійкість до зносу і міцність. Такі показники можливі завдяки сатиновому плетіння і досить високій частці синтетики, що входить до складу. А ось бавовняний елемент, що міститься в матерії, надає їй м'якості. Крім цього, особливе плетіння створює дивовижний ефект, коли з одного боку виріб виглядає блискучим і шовковистим, а з вивороту має грубу і навіть шорстку поверхню.

полісатін не линяє під час прання і носіння, не вигоряє і не мнеться. Це основна відмінність від натурального матеріалу. Він обробляється спеціальним способом, тому не продувається і часто використовується для створення демісезонного одягу.

Одна з областей застосування — пошиття постільної білизни.Воно може бути забарвлене в один колір, мати малюнки, орнаменти і навіть тривимірні зображення.  Така тканина має позитивні відгуки у користувачів через своїх переваг:

  •  високі показники зносостійкості;
  •  не втрачає колір;
  •  відмінно зберігає початкову форму;
  •  після прання швидко висихає;
  •  не мнеться.


 Все це робить матерію популярної в побуті.  Білизна з такої тканини виглядає дуже ефектно і довго служить.  Єдиним мінусом можна вважати те, що полісатін погано пропускає повітря, тому підходить більше для холодної пори року.

 Чим полісатін відрізняється від інших тканин?


 Різниця між полісатіном і іншими матеріалами залежить від тканин для порівняння.  Наприклад, якщо поставити в один ряд дану матерію, сатин, бязь і натуральні матеріали, то можна побачити, що вона буде лідирувати в показниках міцності.  А ось великий вміст поліестеру негативно позначиться на гігієнічних властивостях.  Матерія буде більш жорсткою, що не буде пропускати повітря і вологу.  Тому для постільної білизни краще вибирати склад з меншим відсотком синтетичних волокон.

 Інтернет-магазин Barbatextile пропонує широкий асортимент натуральних, змішаних і синтетичних тканин.  У нас представлені товари від провідних виробників Пакистану, Туреччини та Китаю.  Пам'ятайте, що красиве і якісне білизна створить романтичну, а також затишну і розслаблюючу атмосферу в будь-який ліжку.

Схожі статті