Наверх

Вибираємо кращу тканину для пошиття скатертини

15/05/2021

Затишок і гармонія інтер'єру криються в дрібницях. Ошатна і правильно підібрана скатертини для столу може стати такою дрібницею, яка здатна допомогти вам без зусиль створити теплу святкову атмосферу на вашій кухні. Ринок рясніє величезною кількістю різних готових фасонів, в яких деколи досить складно знайти ідеально підходящий для вас варіант. У такому разі виходом із ситуації може стати рішення зшити скатертину своїми силами, адже тоді можна створити свій власний неповторний дизайн, даючи волю фантазії і креативності.

З якої тканини можна зшити скатертину?


Перш ніж детально продумувати фасон вашої майбутньої скатертини, слід визначитися з тканиною, яку ви будете використовувати. Вибір багато в чому залежить від ваших уподобань і від того, з якою метою і як часто ви збираєтеся використовувати вашу скатертину. Важливим фактором є склад, так як використовуваний матеріал впливає не тільки на ціну, але і на довговічність і безпеку виробу. Для пошиття скатертин однаково широко використовують різні тканини:

  • Натуральні бавовняні. Досить розповсюджений практично класичний варіант. Скатертину, зшита з натуральних тканин, може бути не тільки стриманою однотонною, але і ажурною, прикрашена мереживом. Добре переносить високі температури і дуже легко прасується. Однак при багатьох праннях колір скатертини може потьмяніти, а сама вона помітно сісти навіть за умови дотримання вами температурного режиму. Бавовняні тканини відмінно вбирають вологу, так що їх використання рекомендується для пошиття серветок.
  • Синтетичні, виготовлені з поліестеру. Матеріал досить недорогий, а скатертини, які шиють з нього міцні, стійкі до механічних пошкоджень і прослужать вам набагато довше натуральних. Вони не вбирають вологу, так що пролитий соус не стане катастрофою — забруднення легко видалити за допомогою звичайної паперової серветки. Добре переносять численні прання. Термічні навантаження протипоказані: тканина легко пропалюється і швидко запалюється і не зовсім безпечна для щоденного використання на кухні.
  • Змішані, які поєднують в собі поліестер і бавовна. Такі тканини практичні у використанні і досить довговічні в порівнянні з натуральними або синтетичними. Скатертини з сумішевих тканин практично не мнеться, менше схильні до усадки і набагато довше зберігають яскравий насичений колір навіть після багатьох прань. Однак вони дуже вимогливі до температурного режиму, і прати їх слід в холодній воді.


Як вибрати підходящу тканину?


Підбирати тканину слід виходячи з ваших потреб. Для торжества або щоденного застосування можна використовувати абсолютно різні матеріали. Для повсякденного використання краще всього підійдуть сумішеві тканини за рахунок їх невисоку ціну, довговічності і крайньої невибагливості.  Вони легко відпираються і не втрачають колір і форму.  Однак варто враховувати, що ставити гарячий посуд на такі скатертини - затія не найкраща.  Додатково вам потрібна буде спеціальна підставка і серветки для тарілок.  Скатертини з синтетичних матеріалів також добре підійдуть для цих цілей.  А вибравши стильний фасон, такими скатертинами можна накривати стіл для прийому гостей і дружніх теплих вечорів.

 Для свят і так званих «особливих випадків» краще підійдуть дорогі, благородні матеріали.  Для урочистої сервіровки можна використовувати натуральні бавовняні тканини з їх витонченим і стильним виглядом.  Помітним плюсом для них є те, що їх можна прикрасити мереживом і дати повну свободу своєї фантазії, створюючи дійсно вишукані фасони.

 «Barbatextile» - правильний вибір для покупки тканин
 Якщо ви вже вирішили, яку скатертину і для якого випадку хочете зшити, наш інтернет-магазин допоможе вам з вибором підходящої тканини.  В асортименті представлено більше кількість натуральних, синтетичних та змішаних тканин високої якості за прийнятними цінами, так що ви абсолютно точно підберете ідеальний і вигідний для себе варіант.

Схожі статті