Наверх

Наймодніші тканини 2017 року

30/11/-0001

Мода — поняття всеосяжне, оскільки зачіпає безліч сфер життя і проявляється в повсякденних речах. Що стосується тканин, то популяризувати їх прийнято за забарвленням і практичним властивостям. Матеріали різного складу сьогодні застосовуються для пошиття одягу, а також в якості домашнього текстилю. Різноманітність пропозицій вражає, враховуючи той факт, що на ринку з'являються все нові види. Але яка тканина сама модна в цьому році?

Тренди 2017 в тканинах


Фахівці, які відслідковують тенденції в легкій промисловості, не виділяють конкретний тип матеріалу як самий модний, оскільки для кожного сезону пропонуються свої рекомендації. Залежно від характеристик полотна застосовуються для пошиття виробів різного типу. Виділяють такі модні тканини в 2017 році:

  • Шерсть і твід. Найкращий варіант на прохолодну осінь і пізню зиму. Використовуються натуральні відтінки: пісочний, зелений, гірчичний, бордо, а також такі кольори, як гусяча лапка, клітка і однотонні полотна.
  • Поплін і вельвет. Є універсальними варіантами для весни та осені. І якщо сфера використання другого виду обмежена, то поплін має більш широкий спектр застосування в текстильній промисловості.
  • Льон і бавовна. Фаворити на літо, зокрема бавовна, який представлений в різних змішаних варіаціях. Легкі і дихаючі матеріали допускають наявність різних волокон у складі, що надає їм довговічності.
  • Атлас і шовк. Щільний, блискучий, а також повітряний і м'який матеріали підійдуть для пошиття виробів як для літа, так і для осені або весни. Він увійшли в список головних трендів багатьох дизайнерів.

Кожен вид полотен має як безсумнівні переваги, так і недоліки. Приміром, з теплих матеріалів (наприклад, вельвету і вовни) переважно піджаки шиють і верхній одяг, тоді як льон, бавовна і поплін більш універсальні і можуть бути використані для домашнього текстилю (що так само стосується шовку та атласу).

Модне постільна білизна в 2017


Домашній текстиль менш схильний до впливу останніх тенденцій, але все ж і в домашньому текстилі є своя мода, яка так само змінюється. Часто з'являються нові тканини, при цьому безперечним лідером є бавовна. За якістю він перевершує навіть колись популярний сатин. Бавовняні полотна для ліжка пропонуються в різних видах, що залежить від щільності і наявності інших волокон у складі — ранфорс, бязь, поплін. Модні тенденції в домашньому текстилі стосуються типу тканини і забарвлень. В цьому році які тільки рішення не застосовуються:

  1. Квіткові візерунки. Справжній текстильний тренд, який не втрачає своїх позицій вже багато років. На комплектах раніше простежуються великі троянди, а також білосніжні лілії, розсипи фіалок і навіть улюблені всіма орхідеї.Національні мотиви.  На м'яких приємних тканинах все частіше з'являються етнічні візерунки та орнаменти, які повторюються в чіткій послідовності.
  2.  Морська тема.  Поряд з екологічними принтами (птахами, різної рослинністю), актуальною стає океанічна живність, а також все, що з нею пов'язано: дельфіни, піщаний пляж з черепашками і зграї риб на блакитному або бірюзовому тлі.
  3.  Вибілена тканина.  Незмінним предметом розкоші є білосніжну білизну, яке не зовсім практично, але при цьому забезпечує неймовірний комфорт і наповнює кімнату додатковим світлом.

 Окремим трендом варто відзначити жатое постільна білизна.  Жатка, що також відома як креп, може бути виготовлена ​​як виключно з натуральних волокон, так і синтетичних.  Тканина стала популярною ще в минулому році, але в 2017 ще більше зміцнила свої позиції завдяки практичності.  Вона володіє унікальними властивостями: за допомогою спеціальної обробки знаходить спеціально пом'яту фактуру, що виглядає свіжо і незвично.

 З огляду на таку особливість ліжко дуже проста в догляді і абсолютно не вимагає прасування, до того ж привертає увагу різноманітністю колірних варіацій.  Якщо ви хочете залишатися в тренді, дотримуйтесь рекомендацій фахівців, які стосуються не тільки вибору матеріалів для одягу, але також домашнього текстилю.  В такому випадку буде досягнута гармонія в будь-якій сфері життя.

Схожі статті