Мій профіль
Barbatextile
USD / UAH
28.2
Наша одяг, білизна, постільні речі та інший домашній текстиль постійно піддаються впливу пилу, бруду, жиру, вологи та інших негативних факторів. Щоб вони служили нам тривалий час і при цьому зберігали свій первісний презентабельний вигляд, потрібно правильно за ними доглядати.
При покупці матеріалу для пошиття будь-яких виробів або придбання вже готових речей насамперед потрібно звертати увагу на склад волокон, з яких вони виготовлені. Така інформація завжди розташовується на ярлику виробу. Від цього залежатимуть всі подальші маніпуляції, які ви будете проводити в процесі догляду за речами. Умовно їх можна розділити на кілька етапів:
Як правило, на ярлику виробу, крім його сировинного складу, вказані умовні позначення — піктограми, які несуть інформацію про правила поводження:
Щоб кожен раз не заглядати на ярлик, який з часом може відірватися, загубитися, а інформація на ньому може потьмяніти і бути погано читається, основні постулати краще тримати в голові.
Практичними, красивими і вельми популярними сьогодні є штучні і синтетичні тканини. Упередження проти синтетики вже давно застаріло, адже матеріали нового покоління пропускають повітря, приємні до тіла, м'які і легкі. Вони миттєво сохнуть, не мнуться і при цьому зберігають свій привабливий вигляд довгий час. Однак при неправильному догляді речі можуть сідати, линяти і бути повністю зіпсованими.
Синтетичне волокно акрил візуально схоже на вовну, а речі з нього не втрачають форму, теплі і м'які, захищені від молі. Воно володіє стійкістю кольору при багаторазовому пранні і не сідає, не вицвітає і не вигоряє. Завдяки таким чудовим якісним характеристикам його часто додають в різному процентному співвідношенні до багатьох смесовым тканин. Речі з акрилу можна:
Волокна ацетату отримані в результаті обробки ацетилцелюлози, тому матеріал схожий на натуральний шовк. Ацетатні полотна еластичні і добре тримають форму, швидко сохнуть. Їх краще:
Велюр — це м'яка ворсова тканина, що має чарівну бархатисту поверхню. Вироби з неї відрізняються високою міцністю і комфортністю, не втрачають форму, чудово гріють. Їх можна:
Віскоза — штучне волокно, отримане шляхом переробки натуральної целюлози. За рахунок матовою або блискучою поверхні, обсягу і звивистості ниток віскозні полотна імітують вигляд бавовни, льону, шовку або вовни. Віскоза чудово вбирає вологу, має високу зносостійкість і добре пропускає повітря. Для віскози допускається:
Поліамід — матеріал нового покоління з унікальними властивостями, що володіє високою міцністю, стійкий до деформації, зносостійкий, швидкосохнучий і дихаючий. Тканина може бути матовою або блискучою і спеціального догляду не вимагає:
Поліакріл — полотно, отримане з нафтохімічної сировини — вуглеводнів, стійкий до хімічних речовин і нагріванню, добре відштовхує воду. Завдяки міцності і надійності, легкості і м'якості, чудовим теплозберігаючими властивостями поліакріл популярний для зимового одягу. Він простий у користуванні:
Поліестер — виробляється з нафтопродуктів і завдяки високій міцності і зносостійкості використовується для виготовлення багатьох видів одягу. Вироби з нього добре тримають форму, стійкі до світла і не мнуться, швидко сохнуть. Можна:
Еластан - популярне поліуретанове волокно, що володіє високою еластичністю, тонке і міцне, стійко до всіляких забруднень, хлорки, морській воді і прямих сонячних променів. Його часто комбінують з іншими волокнами для пошиття спортивного одягу. Еластан потрібно:
Звичайно, запам'ятати всі особливості догляду за кожним видом синтетичних тканин неможливо, тому дотримуйтеся загальних рекомендацій:
Нехай ваші синтетичні вироби служать вам багато років, мають первозданний зовнішній вигляд, приносять задоволення, почуття комфорту і затишку.