Наверх

Креативні ідеї про те, що можна зшити з тканини

13/05/2021

Напевно у кожної господині зберігається якесь полотно або залишився рулон невикористаного матеріалу, які не хочеться викидати, і в той же час важко знайти їм застосування. А може, ви хочете отримати навички швачки та спробувати себе у створенні нескладних речей? Для будь-якого випадку існує безліч ідей, застосувавши які, можна пошити хорошу річ для домашнього використання і натільної шкарпетки з тканини будь-якого типу, що знайдеться в будинку або ж була придбана спеціально.

Ідеї для шиття з тканин різного типу


Текстильна промисловість випускає матеріали в широкому асортименті видів і найменувань, що також стосується різноманітності фактур і забарвлень. Це може бути або однотонна кольорова, біла або червона, смугаста або в клітину, щільна чи легка, трикотажна або звичайна бавовняна тканина. З одного виду полотна можна зшити своїми руками безліч виробів як щоденного, так і декоративного значення.

Професійні швачки швидко знайдуть застосування полотну, використовуючи свої навички, а також спеціальну техніку з інструментами. Для початківців на різних ресурсах зібрані рекомендації з графічною інформацією і відео-уроки з покроковими інструкціями, які допоможуть створити нескладні вироби. Що можна зшити з тканини? Варіантів може бути безліч, варто розглянути найбільш популярні види матеріалів:

  • Штапель — з даної тканини, яка складається з натуральних і штучних волокон, можна зшити як парадну, так і домашній одяг: сорочки, спідниці, сукні, халати, піжами. Вона створює гарний м'який силует.
  • Фліс — відомий як «синтетична шерсть», навіть найтонше щільно має високі теплоізоляційні властивості, тому нерідко застосовується для створення теплих речей: спортивних курток, светрів, а також пледів. Для дитини можна зшити шапку з шарфом або теплий плед, що не потребує особливих зусиль.
  • Тік — щільність такого матеріалу передбачає його залучення для пошиття чохлів матраців або як напірників. Його виготовляють з лляних або бавовняних волокон, тому створені вироби будуть служити особливо надійно.
  • Поплін — дозволяє широко варіювати на тему пошиття, будучи одноколірної або візерунчастою. Широко застосовується для створення як жіночого і чоловічого одягу, так і для домашнього текстилю, тому ідеї можуть бути самими різними: від сорочки до рушники.
  • Жатка (креп)— дуже практичний матеріал, оскільки не вимагає прасування через низьку сминаемости, яка досягається за рахунок комбінування волокон різного походження. Такі характеристики дозволяють широко фантазувати в процесі пошиття: це може бути як білизна, так і красиві штори.Своїми руками можна створити практичні речі і з безлічі інших матеріалів, потрібно лише розбиратися в їх властивості, враховувати фактуру та інші характеристики.  Більшість бавовняних тканин, як і деякі синтетичні, мають універсальне значення, тому новачкам можна практикуватися на пошитті як постільної білизни і домашнього текстилю, так і повсякденного одягу нескладного будови.

 Поради для початківців при роботі за швейною машиною


 Якщо вручну розкроїти і з'єднати деталі набагато простіше, то при використанні професійного інструменту тканина може повести себе скоєно інакше, що не варто залишати поза увагою.  Щоб не зіпсувати виріб, будь то кухонний рушник або спідниця, необхідно знати, як поводяться ті чи інші типи тканин при машинної рядку:

  •  Під тонкі матеріали краще підкладати спеціальний папір або паперовий рушник.
  •  Дрібні деталі, які вимагають точності, краще обробляти на невеликій швидкості.
  •  Використовуючи трикотаж, застосовуйте спеціально призначені для нього голки.


 При бажанні самостійно зшити практичне виріб для щоденного використання або комплект білизни, краще не вдаватися до використання залишків різних видів тканин, а придбати повноцінне полотно.  Для цього на Barbatextile представлено безліч варіантів.  Тканини пропонуються від постачальників зі східних країн, тому ви зможете вибрати найбільш якісну сировину.  Нехай ваш будинок буде наповнений текстильним затишком!

Схожі статті