Наверх

Як вибрати подушку для вагітних

12/06/2021

Вагітність — це складний період в житті кожної жінки. В цей час як ніколи важливі збалансоване харчування, здоровий спосіб життя і повноцінний сон. Однак саме зі сном у вагітних жінок часто виникають проблеми. У першому триместрі причинами цього є гормональні перебудови організму і нервове напруження. А в останньому триместрі проблеми зі сном створюють вже фізичні зміни: занадто великий живіт, тиск на внутрішні органи, ворушіння дитини в утробі. Жінкам, які зовсім скоро стануть мамами, стає все важче підібрати відповідне положення для сну.

Функції та різновиди подушок для вагітних


Серед численних аксесуарів для вагітних жінок, які зараз виробляють, є і ті, які покликані допомогти у забезпеченні здорового сну. Це спеціальні вироби для вагітних. Щоб повною мірою заповнити їх функції, доводиться використовувати відразу кілька звичайних подушок. Тому набагато практичніше купити одну велику спеціальну подушку для майбутніх мам.

Розрізняють подушки для вагітних по двом основним критеріям:

  • форма;
  • наповнювач.


За формою слід почати з найпростіших — подушок-валиків. Такий виріб представлено у вигляді прямого валика без загинів довжиною 170-190 див. Дані моделі вважаються більш зручними в порівнянні з іншими товарами цієї категорії. Багато залежить від того, хто і як звик спати. Також дані моделі є найбільш доступними за ціною.

Подушка у формі літери «Г» — це модифікований валик з «відростки» для голови. Вона буде зручніше для тих, хто уві сні багато крутиться, оскільки дозволяє переміщати за собою як точку опори для живота або спини, так і підголівник.

Подушка-банан, що нагадує за формою букву «З», також досить компактна, допомагає підтримати живіт або на спину і забезпечує комфорт для голови. Всі перераховані категорії — це подушки з односторонньою підтримкою. Їх можна перекладати з однієї сторони на іншу, а також використовувати не тільки для сну, але і для денного відпочинку.

До більш багатофункціональним двостороннім подушок для вагітних відносяться три групи:

  • U-подушки (або підковоподібні);
  • подушки-рогалики;
  • G-подушки (самі нові товари цієї категорії на ринку).
  • Завдяки своїй формі, такі подушки дозволяють забезпечити підтримку для м'язового каркаса всього тіла, зручно розташувати живіт, зняти навантаження на хребет і комфортно спати протягом всієї ночі. Але і у них є недоліки, наприклад, вони досить великі і вимагатимуть відповідних розмірів ліжка. Крім того, вони створюють додаткове тепло, що не завжди приємно влітку, якщо в приміщенні спекотно.

Матеріали і наповнювачі подушок для вагітних


Важлива не лише форма, але і матеріал для подушки-підтримки.В основному використовують два типи сучасних наповнювачів: холлофайбер і пінополістирол.  І той, і інший досить гігієнічні і гіпоалергенні.  Але вироби з наповнювачем з пінополістиролу підійдуть не всім, тому що при тиску кульки всередині виробів можуть пересипати з характерним звуком.  Якщо цей звук заважає спокійному сну, краще зупинитися на холлофайбер або подушці зі звичайного пуху.

 Чохли подушок для вагітних виготовляються з міцних бавовняних тканин, які добре пропускають повітря і вбирають вологу.  Слід враховувати, що наволочку для подібної подушки можна пошити тільки самому - з огляду на її незвичайної форми.  Тому варто передбачити можливість прання або сухого чищення подушки.  А для цього якість тканини, з якої зшитий подушкові чохол, має першорядне значення.

 Вarbatextile: широкий вибір тканин в рулонах для подушок і ковдр


 Придбати високоякісні полотна різних кольорів, з яких можна зшити чохли для подушок, які допомагають жінкам під час вагітності, ви завжди зможете на нашому сайті Вarbatextile.  Ми представляємо широкий асортимент як натуральних тканин, так і з додаванням синтетики, доступні оптові ціни і сертифікати якості для всієї нашої продукції.

Схожі статті