Мій профіль
Barbatextile
USD / UAH
28.1
Неправильний догляд за ковдрою дуже швидко перетворить це тепле і затишний виріб в абсолютно непотрібний предмет. Тому періодична прання, чищення та зберігання повинні відбуватися згідно з певними правилами.
Догляд за ковдрами в залежності від типу наповнювача
Існує чимало видів наповнювачів, але ми розглянемо найбільш поширені:
Вироби з настільки екзотичним наповнювачем можуть бути ткані і стьобані, догляд за ними практично однаковий:
Вироби з вовни овець вимагають не менш ретельного догляду, ніж верблюжі:
Деякі з таких ковдр можна здавати в хімчистку, а деякі — ні, тому дуже важливо прочитати етикетку до них.
Ковдри з бавовни або байкові — це один із самих невибагливих видів, так як їм не потрібен якийсь особливий догляд:
Єдине, що потрібно врахувати, це те, що байка, в яку додані волокна вовни, більш вимоглива: її потрібно прати тільки в режимі «Делікатне прання» і при температурі не вище 30 градусів.
Спати під пуховою виробом в зимовий період — одне задоволення, проте без правильного догляду його властивості можуть погіршитися, тому:
Вони досить невибагливі і добре витримують прання в пральній машині, але для цього слід вибирати режим Делікатного прання» і інтенсивне полоскання. Підійде також і режим для синтетичних тканин. При пранні потрібно використовувати рідкі речовини, а не простий порошок.
Сушка повинна проводитися тільки на вулиці, при цьому виріб слід періодично перевертати.
Прасування може негативно позначитися на його властивостях.бамбукові
Останнім часом бамбуковий наповнювач особливо популярний завдяки своїм екологічним властивостям і досить простому догляду:
Синтетика теж досить невибаглива в пранні, зберіганні і сушці. Однак такі ковдри потрібно міняти не рідше ніж раз на 5 років і часто збивати, оскільки наповнювач всередині може збиватися в грудки.
Плями з поверхні таких виробів виводяться легко за допомогою звичайного господарського мила або засобу для виведення плям.
У цьому випадку діють не менш стандартні правила, ніж для, наприклад, простирадл, наволочок і рушників. Якщо ковдру кольорове - його потрібно прати акуратно, відокремлюючи від білих виробів, а якщо однотонне - прати окремо, щоб не забарвилося від інших речей.
Щоб ковдру менше бруднилися, його можна одягнути в кольоровий підодіяльник, тому як, наприклад, підодіяльник з однотонного попліну навпаки видасть всі забруднення.
Відшукати і купити якісні тканини для постільної білизни, в тому числі для ковдр, можна в магазині «Барбатекстіль». Тут є і поплін, і бязь, і атлас, і тик, і інші тканини, які будуть надійно захищати будь-який вид наповнювача і відповідати всім необхідним вимогам.
В асортименті магазину представлені матеріали з Пакистану, Китаю і Туреччини.