Наверх

Як відкрити швейне ательє?

13/05/2021

Відкриття будь-якого бізнесу — це клопіт, витрати часу, сил та енергії. Але якщо правильно підійти до нового заняття і врахувати всі нюанси, справа виявиться не таким вже й складним. Головне — чітко розставити пріоритети і продумати кожну деталь.

Відкриття швейної — з чого почати


Перед відкриттям вашого швейного виробництва необхідно викласти ідеї в чіткому порядку і скласти бізнес-план. В першу чергу продумайте такі питання:

  • особливості роботи та конкуренція;
  • стартовий капітал;
  • поточні витрати;
  • реклама;
  • окупність.


Вам необхідно передбачити перелік послуг, на яких буде спеціалізуватися ваша майстерня. Необхідно заздалегідь продумати, який текстиль ви будете шити, лагодження яких матеріалів ви зможете запропонувати, будете надавати тільки власний дизайн або втілювати ідеї клієнтів. Перед тим як почати, варто дізнатися, чи є у вашому районі конкуренти і подумати над тим, як вигідно виділитися серед них.

Після цього варто розрахувати необхідну кількість грошей на швейні машинки, меблі, оверлоки, праски та інше обладнання. Також не варто забувати про різних професійних дрібницях — нитки, голки, сантиметрові стрічки, тасьмах та інше. До поточних витрат також відносяться оренда приміщення та робота швачки. Якщо ви плануєте займатися пошиттям самостійно вдома, то питання з орендою і найманням відпадає.

Для реклами найкраще підійде інтернет. Створіть сайт, сторінки у соціальних мережах, розміщуйте оголошення на різних біржах послуг. Також корисно буде створити візитки, розклеїти оголошення по району та роздавати листівки.

Один з найважливіших моментів — розрахуйте, скільки ви зможете шити та ремонтувати за місяць. Для початку, поки ваша майстерня не стала популярною, варто зосередитися на експрес-ремонту або пошитті замовлень для великих клієнтів. Наприклад, ви можете запропонувати свої послуги з пошиття скатертин найближчого кафе чи ресторану. На першому етапі необхідно думати про кошти, рекламі і правильно розрахувати час. Напрацювання клієнтської бази — це двигун вашого справи.

Особливості бізнесу з ремонту та пошиття текстилю на дому


Досвідчені швачки, які займаються пошиттям на дому, радять не купувати промислову машинку. По-перше, вона займає надто багато місця. По-друге, можна впоратися з завданням та з допомогою простого обладнання. В даному питанні першорядне значення мають уміння і навички. Що стосується юридичної сторони роботи, доведеться оформляти статус приватного підприємця. Ви зможете без проблем давати оголошення в інтернеті або газеті і не боятися податкової інспекції. Оформлення всіх необхідних документів можна зробити у нотаріуса, а також з допомогою податкової.Відкриваючи майстерню, яка спеціалізуватиметься виключно на ремонті, необхідно розставити пріоритети і правильно організувати час.  Це допоможе максимально швидко видавати замовлення.  Найчастіше клієнти просять зробити все якомога швидше.  Тому чим якісніше ви організуєте час, тим більший попит матиме ваше ательє.

 При відкритті провадження з пошиття текстилю або одягу у вас буде великий вибір потенційних клієнтів.  Ви зможете вибирати, за які замовлення братися, а від яких варто відмовитися.  В цьому випадку необхідно передбачити всі моменти.  Важливо не відлякувати потенційних клієнтів і не розчаровувати тих, хто прийшов зробити замовлення.

 Тканини від Barbatextile & mdmdash;  кращий вибір для вашої майстерні
 

При відкритті ательє вам знадобиться велика кількість самих різних за текстурою і кольором тканин.  Саме тому покупка оптом - найвигідніший варіант в організаційному і ціновому питаннях.  Також для оптовиків часто передбачені вигідні умови доставки.

 Наш інтернет-магазин Barbatextile стане вашим надійним партнером.  Ми надаємо гарантію на всю нашу продукцію.  Також ми пропонуємо програму лояльності для постійних клієнтів і широкий асортимент продукції.  Купуйте матеріал для вашої швейної в інтернет-магазині Barbatextile і забезпечте собі прибутковий бізнес!

Схожі статті