Наверх

Інструкція з використання ручної швейної машинки

13/05/2021

Кожна людина бажає виглядати модно, стильно і красиво. Для того, щоб сформувати унікальний образ зовсім не обов'язково купувати брендові речі в бутиках. Достатньо, щоб під рукою була ручна швейна машинка. Такий помічник обов'язково стане у нагоді, адже з ним повністю відпаде необхідність відвідувати спеціалізовані ательє, щоб виконати ремонт одягу або її моделювання. Все, що вам необхідно — велике бажання та швейні приналежності. Ви зможете одягати у відповідності з останніми модними тенденціями не тільки себе, але і членів своєї сім'ї.

Як влаштована ручна швейна машинка?


Практично всі моделі такого обладнання характеризуються приблизно однаковою комплектацією. Праворуч розташовується колесо, воно приводиться в дію з допомогою руки і іменується моталкой. Поруч знаходиться важіль, основне призначення якого — регулювання довжини стібка. З лівого боку розташований човниковий пристрій і голка з притискною лапкою. Ручна машинка для шиття має регулятор, який натягує верхню нитку з важелем підйому. Робоча поверхня складається з рейок, призначених для розміщення тканини під час роботи.

Для такого товару, як ручна швейна машинка, інструкція неодмінно повинна йти в комплектації. В іншому випадку ви можете неправильно використовувати виріб, що призведе до швидкої його поломки. Те ж саме стосується і такого дива техніки, як кишенькова швейна машинка. Цей пристрій має масу переваг. З ним ви завжди зможете відремонтувати річ або виправити дефект, навіть перебуваючи в дорозі. Крім цього, міні-апарат має такі переваги:

  • компактність;
  • відсутність великої кількості механізмів;
  • легкість використання;
  • можливість самостійної установки інтервалу стібків.


Кілька рекомендацій про те, як шити на ручній швацькій машинці


Навчитися шити з допомогою пристрою досить непросто. Потрібно ретельно вивчити всі можливості, якими володіє ручна машинка для шиття, а також приділити увагу питанням, пов'язаним з умінням користуватися спеціальними лапками і пристосуваннями, навичками виготовлення петель і т. д. Налаштування ручної швейної машинки повинна бути виконана таким чином, щоб строчка не мала пропуску стібків, а нитка не рвалася. Перед тим, як приступити до процесу, потрібно відрегулювати натяг верхньої і нижньої нитки, шов не повинен стягуватися після з'єднання на машинці.

Варто виділити кілька порад про те, як шити на ручній швацькій машинці:

  • Перш ніж приступити до процесу, необхідно перевірити правильність деталей крою. Сточувані елементи потрібно точно поєднувати між собою. Шов повинен бути в обов'язковому порядку сметани або сколот кравецькі шпильками.
  • Деталі викрійки потрібно з'єднувати зі сторони, яка має найменший натяг.
  • Основна частина виробу завжди повинна розташовуватися ліворуч від голки.
  • Припуски на шви знаходяться праворуч. Вони повинні мати однакову ширину.
  • Самі рядки повинні бути рівними і проходити точно по лінії крою з маленьким відступом на припуск. Кривий шов може створити стяжки і нерівності, що негативно відобразиться на зовнішньому вигляді виробів.
  • На початку і в кінці рядка потрібно робити кріплення довжиною 0,5-1 см. Ви зможете убезпечити шов від розпускання. Якщо ручна швейна машинка не має зворотного ходу, в такому випадку шов закріплюється вручну.

Яку вибрати тканину для пошиття одягу?


Коли ви розібралися, як шити ручної швейною машинкою, потрібно приділити особливу увагу вибору матеріалу. Якщо ви тільки починаєте свою дорогу в цій сфері, то найкраще для початку спробувати зробити легкі елементи: майки або нижня білизна. В такому випадку краще звернути увагу на бавовну або ситець. Вироби з них характеризуються хорошою проникністю повітря. Якщо вам необхідно зшити екіпіровку для велогонщика або туриста, то потрібно звернути увагу на сумішеві тканини. У їх складі є поліестер, який дозволяє виготовляти такі комплекти.

Придбати якісну тканину за доступною вартості ви можете в магазині «Barbatextile». Подані тут матеріали мають чудові експлуатаційні характеристики, завдяки яким ви зможете носити вироби довгі роки. У нашому каталозі знайдеться велика різноманітність колірних рішень, серед яких ви неодмінно зможете придбати привабливий варіант.

Схожі статті