Мій профіль
Barbatextile
USD / UAH
28.1
Бязь — тканина з бавовняних волокон, що має в основі структури полотняне переплетення ниток. Результатом простого плетіння стала повна ідентичність лицьової та зворотної поверхонь полотна, які отримали рівний матовий вид.
Властивості екологічності, гіпоалергенності та зносостійкості цієї матерії чудово підходять для пошиття предметів домашнього текстилю, одягу для дорослих і дітей. Тканина з бавовни легко переться і прасується, приємна до тіла, добре пропускає повітря, відмінно вбирає вологу. Вагомий бонус при такому "букеті" позитивних якостей — невисока вартість. Бязь доступна для людей з будь-яким рівнем достатку.
Важлива характеристика якості будь-якої тканини — її щільність. Вона розраховується як вага ниток, витрачених на площу полотна величиною в 1 квадратний метр. Слід визнати, що бязь відноситься до не надто щільних матеріалів. Тому тривала експлуатація може призвести до утворення катишків на її поверхні.
При показнику щільності від 145 г/м.кв. матеріал вважається найякіснішим, міцним і довговічним. Його вибирають для пошиття постільних комплектів для дитячих дошкільних установ, лікарень і будинків відпочинку.
Трохи менш щільна матерія, наприклад бязь "Gold Lux" (125 г / м.кв.) Чудово підходить для виготовлення домашнього текстилю. Якщо щільність тканини нижче позначки в 120 г / м.кв., вироби з неї в силу відносної недовговічності знаходять застосування в домашньому господарстві, при цьому і ціна їх невисока.
Постільні набори з бязевих полотен не випадково лідирують в рейтингах популярності серед українських покупців. Переваги фаворита полягають у наступному:
Тепер ви змогли переконатися в незаперечних переваги ліжку з цієї популярної натуральної матерії. Однак, справедливості заради варто згадати і про нечисленні недоліки такої.
Любителі бязевих простирадел можуть спати спокійно: ця тканина практично позбавлена недоліків. Серед рідкісних винятків можна виділити такі:
Такі можливі недоліки як вигоряння забарвлення, зношеність, поява катишків або деформація можуть стати наслідком недотримання рекомендацій виробника по догляду за швейним виробом. Щоб уникнути неприємних сюрпризів радимо вивчити інформацію, розміщену на ярлику.
Запорукою тривалості служби домашнього бязевого текстилю стане правильний догляд за ним. Постільні приналежності потрібно прати в воді, нагрітій від 30 до 60 °C. Рекомендована температура для прання текстилю з яскравими елементами кольорового малюнка не повинна перевищувати 40°C. Завдяки стійкості бязевого текстилю до хімреагентів при пранні вітається використання порошків і кондиціонерів для білизни. Щоб зберегти яскравість забарвлення, вироби вивертають навиворіт.
Сушка проводиться традиційним способом (на білизняній мотузці) або машинним. Для полегшення прасування вироби не пересушують, а залишають трохи вологими.
Знайомство з теоретичними аспектами експлуатації бязевого постільного гарнітура дозволить вам негайно приступити до практичного застосування знань, із задоволенням лягати спати і з не меншим — прокидатися.