Наверх

Бязь: історія, властивості і поради по догляду

25/12/2020

Те, на чому ми спимо, важливо не тільки з естетичної точки зору, але і як впливає на здоров'я фактор. В умовах підвищеного стресового впливу на організм жителя великого міста шкоду, що наноситься постільною білизною з синтетичними добавками або барвниками, до складу яких входять солі важких металів, може стимулювати розвиток захворювань. У власному ліжку людина не тільки не захищений, але і проводить досить багато часу: від 7 до 9 годин щодня, деякі навіть більше.
Незважаючи на бурхливий розвиток промисловості, види тканин, які вважають за краще використовувати для пошиття натільної або постільної білизни (тобто, того, що знаходиться в безпосередньому контакті з людським тілом), з часів середньовіччя залишилися тими ж. Основний матеріал виготовлення приладдя для сну середньої цінової категорії - бязь - відомий дуже давно. Це щільна бавовняна тканина, назва походить від арабського слова «білий», тому як спочатку бязью називали білене полотно. Інші назви бязі - паперовий полотно або бурметь.

Переваги бязі, перевірені часом


На території російських князівств бязь з'явилася в 16 столітті. Її імпортували з Середньої Азії. Недорога і практична тканина швидко була оцінена по достоїнству споживачем. З бязі шили не тільки простирадла і штори, але і одяг. Зокрема, аж до початку 20 століття її використовували як підкладковий матеріал для жіночого та чоловічого одягу екстра-класу.

Сьогодні ми цінуємо бязеві тканину насамперед за зносостійкість і невисоку вартість. Нікому не подобається мати один комплект постільної білизни на всі випадки життя - доступність комплектів з бязі за ціною робить їх лідерами продажів. Завдяки тому, що бязь добре зберігає нанесений малюнок, у продажу є великий вибір текстилю з різноманітними візерунками. Нехай це постільна білизна і не виглядає настільки вишуканим, як сатинова і тим більше шовкове, але воно має незаперечні переваги:

  • довго не втрачає первісний вигляд;
  • гіпоалергенні і екологічно безпечно;
  • пропонується в широкому ціновому діапазоні (від стандартних комплектів до подарункових);
  • може піддаватися машинному пранню при високих температурах.

Останнє досить важливо, так як, наприклад, тонке постільна білизна хоч і приємно до тіла, проблематично в догляді. А простирадла і підковдри можуть часом сильно бруднитися. Ще одна перевага бязі - вона майже не мнеться. Мало хто відчуває задоволення від прасування постільної білизни. Бязевих полотно не блищить, зазвичай в його структурі добре видно переплетення ниток. Не завжди в складі один хлопок: можуть бути присутніми і синтетичні волокна. Але нестачі вибору білизни з бавовняної бязі поки не спостерігається.

«Барбатекстіль» - продаж якісного текстилю від виробника


Наша компанія займається реалізацією тканин, з яких виготовляють постільну білизну і інший текстиль побутового користування. Ми пропонуємо найширший асортимент і доступні ціни, оскільки працюємо безпосередньо з постачальниками з країн Азії (Туреччина, Китай, Пакистан). Є можливість не тільки вибрати з великого числа ексклюзивних варіантів продукції, а й замовити власний дизайн. Для будь-якого нашого покупця процес замовлення максимально спрощений і не вимагає особистої присутності. На сайті ви можете оформити замовлення з точністю до дрібниць, використовуючи системи фільтрів:

  • тип тканини (бязь, тик, сатин і т.д.);
  • склад (натуральні, сумішеві, синтетичні);
  • призначення (постільна білизна або інші приналежності).

Крім стандартної бавовняної бязі у нас в наявності завжди великий вибір кольорів поліпшеного сорту бязь «Gold» (пакистанської бязі), який відрізняється м'якістю і підвищену міцність. В основному ми працюємо з оптовими замовниками. Але в ряді міст України є і можливість покупки текстилю в роздріб. Для оформлення роздрібного замовлення потрібно зв'язатися з нашими партнерами, контакти яких вказані на сайті. «Барбатекстіль» - кращі тканини від надійного і стабільного постачальника.

Схожі статті